Valga raudteejaama hoones kasutatakse 65″ (165,1 cm) diagonaaliga infoekraane ML 320 rongide sõiduplaani, kellaja ja muu info kuvamiseks [fotod].

Projekti kirjeldus

Infoekraanide otstarve

Valga Raudteejaama hoones kuvatakse rongide sõiduplaani, kellaaega, temperatuuri ja muud infot 65″ (165,1 cm) diagonaaliga infoekraanidelt ML 320. Üks infoekraan näitab sõiduplaani ning teisel ekraanil kuvatakse Valga linna tutvustavat infot ning üritusi.

Klient

Valga linn paikneb Eesti Vabariigi lõunaosas, Eesti ja Läti piiril, täites samanimelise maakonna halduskeskuse funktsioone.

Valga on lehvikut meenutava kujuga edelast kirdesse avanev linn, mille joonise määravad linna keskmesse koonduvad liiklusjooned. Läänest ja lõunast piiritleb linna Eesti- Läti riigipiir.

Alates 1920. aastast on Valga kaksiklinn, millest Valga linna piiridesse jääb 16,54 km² ja Läti Valka piiridesse 14,2 km². Elanike arv 2014. aasta 1. jaanuari seisuga on 13 426 tuhat, neist naisi 7 202 ja mehi 6 224.

Infoekraanide kirjeldus ja omadused

  • Toode: infoekraan ML 320
  • 65″ (165,1 cm) diagonaal
  • disainitud kasutamiseks avalikus ruumis ning majandus- ja kutsetegevusega seonduvalt (ärilistel eesmärkidel ja/või professionaalne kasutus)
  • ette nähtud 16 x 7 järjepidevaks tööks
  • tolmukindel korpus
  • dünaamiline valgustugevuse sensor
  • pikaajaliselt liikumatu (staatilise) kujutise kuvamiseks on ekraan varustatud sissepõlemisvastaste tehnoloogiatega pikslinihe (pixelshift) ja värskendusrada (rollbar)

Täiendav info

Fotod ML infoekraanidest Valga Raudteejaama hoones

Suurendamiseks klõpsa fotol.

Summary
Article Name
ML infoekraanid Valga Raudteejaama hoones
Author
Description
Valga raudteejaama hoones kasutatakse 65″ (165,1 cm) diagonaaliga infoekraane ML 320 rongide sõiduplaani, kellaja ja muu info kuvamiseks [fotod].