A Le Coq tootmises kasutatakse info edastamiseks kaitsekorpusega infoekraane ML 310

Projekti kirjeldus

Kaitsekorpusega infoekraanide otstarve

Kaitsekorpusega infoekraane ML 310 kasutatakse erinevates A Le Coq tootmishoonetes tootmisega seotud info kuvamiseks. Standardtootele lisatud täiendav kinnine kaitsekorpus on ette nähtud infoekraani kaitseks niiskuse ja tolmu eest.

Klient

A. Le Coq on Eesti vanim ja suurim joogitootja, kelle tootevalikust leiab 11 erinevat tootegruppi. Neist suurim on õllede tooteportfell, järgnevad mahl, vesi ja karastusjook ning ülejäänud tootegrupid – siidrid, lahjad alkohoolsed joogid, Active mahlajoogid, spordi- ja energiajoogid, siirupid ning kali.

A. Le Coq seisab hea Eesti joogikultuuri säilimise ja arendamise eest, hoides au sees nii vanu joogitootmise traditsioone kui ka uuendades pidevalt oma tooteportfelli pakkumaks tarbijatele üha uusi ja tervislikke maitsekombinatsioone.

A. Le Coq on Eesti joogiturul juhtival positsioonil õlle, mahla ja long drink’ide kategoorias ning tugeval teisel positsioonil vee, karastusjookide ja siidri tootmises.

A. Le Coq on seitse aastat järjest valitud Eesti toiduainetööstuste seas kõige konkurentsivõimelisemaks, mille on taganud järjepidev panustamine toodete kvaliteeti ja tootearendusse. Tänaseks on tootmisesse ja tootearendusse investeeritud 73 miljonit eurot, mille tulemusena on A. Le Coqist saanud Baltimaade üks kõige kaasaegsemaid joogitööstusi.

Kaitsekorpusega infoekraanide kirjeldus ja omadused

  • Toode: infoekraan ML 310
  • kasutamiseks avalikus ruumis ning majandus- ja kutsetegevusega seonduvalt (ärilistel eesmärkidel ja/või professionaalne kasutus)
  • disainitud 24/7 kasutuseks
  • ML kaitsekorpus (niiskus- ja tolmukindel)
  • 55″ (139,7 cm) diagonaal
  • lõimitud ekraaniarvuti
  • sisu juhtimine tsentraalselt üle võrgu

Täiendav info

Fotod kaitsekorpusega infoekraanidest A Le Coqis

Suurendamiseks klõpsa pildil.

Summary
Article Name
ML kaitsekorpusega infoekraanid A Le Coqis
Author
Description
A Le Coq tootmises kasutatakse info edastamiseks kaitsekorpusega infoekraane ML 310