ML tootevalik on laienenud erinevas suuruses Samsungi, Elo ja Iiyama professionaalseks kasutuseks mõeldud puuteekraanidega. Saadaval on nii eraldiseisvad (s.t. jalaga või VESA kinnitusega) kui ka integreeritavad (Open Frame) puutekraanid. Olenemat tüübist on kõik puuteekraanid äärest-ääreni tasapinnalised ning pakuvad tahvelarvuti laadset kasutajakogemust.

Miks puuteekraanid?

Mõnikord on puuteekraaniga iseteenindusliku kioski asemel vaja lihtsalt puuteekraani. Sellise olukorra jaoks on meil nüüd olemas lahendus: Samsungi, Elo
ja Iiyama professionaalseks kasutuseks mõeldud puuteekraanid erinevate diagonaalide ning kujuvormidega (eraldiseisev, integreeritav).

Elo puuteekraanid

Elo tootevalikust on saadaval:

  • 02-seeria laiekraan puutemonitorid diagonaalidega 15", 22" ja 24"
  • ekraanisuhtega 5:4 puutemonitor 17" diagonaaliga
  • integreeritav avatud raamiga 21,5" diagonaaliga puuteekraan
  • kõik-ühes 10" puuteekraan lõimitud Android 8.1 Oreo™ (koos Google™ Play Services) operatsioonisüsteemiga ekraaniarvutiga

Elo puutemonitore iseloomustab vastupidavus ning ning esteetiline disain isegi siis kui monitori tagakülg on nähtav. Elo puutemonitoride funktsionaalsust saab laiendada mitmete lisaseadmetega (triipkoodi lugeja, NFC, kaardilugeja, sõrmejälje lugeja jms) mis on disainitud just nende monitoride jaoks.

Iiyama puuteekraanid

Iiyama toodetest on saadaval avatud raamiga integreeritavad puuteekraanid diagonaalidega 27", 32" ja 43".

Iiyama on Jaapani ettevõte ning üks vanimaid siiani tegutsevaid monitoride tootjaid. Iiyama puuteekraanid on mõeldud professionaalseks kasutuseks ning on ette nähtud 24 x 7 töörežiimi jaoks (v.a. 27" mudel).

Ekraane saab kasutada horisontaalselt, vertikaalselt ja tasapinnaliselt. Ekraanide servad on varustatud spetsiaalsete kruvipesadega mis on mõeldud ekraani fikseerimiseks integreerimise korral mööblisse vms.

Summary
Article Name
Nüüd saadaval Elo ja Iiyama puuteekraanid
Author
Description
ML tootevalik on laienenud erinevas suuruses Samsungi, Elo ja Iiyama professionaalseks kasutuseks mõeldud puuteekraanidega.