Samsungi uued väliekraanid ML kioskites – mõjuv visuaal iga ilmaga.

Samsungi uued ekraanid välistingimustesse

Välitingimustes (õuest nähtava) ekraani kõige olulisem omadus on kuvatava visuaali nähtavus erinevates ilmastikutingimustes ja eriti siis kui paistab päike. Köitvast visuaalist on vähe kasu, kui seda pole näha.

Samsungi uuenenud väliekraanide heledus on võrreldes eelmise põlvkonnaga ligi kaks korda suurem ning seda reguleerib automaatne valgussensor. See tähendab, et hea nähtavus on tagatud päiksepaistelise ilmaga ja samas ei pimesta ekraan hämaramates ilmaoludes. 

Tavapärased sisekasutuseks mõeldud ekraanid on heledusega 350-500 cd/m2, uue põlvkonna Samsungi väliekraanide heleduse saab automaatne valgussensor tõsta kuni 4000 cd/m2.

Lisades sellele Samsungi sisseehitatud vahendid ekraanipildi kaugjuhtimseks ja -halduseks on tegu suurepärase valikuga välikoski või -ekraani jaoks. Ekraanil on sisseehitatud arvuti koos mäluga, mis võimaldab üle võrgu ekraani talletada visuaali, mis võib koosneda erinevatest elementidest (näiteks reklaamvideo, internetist infovoog, kellaaeg ja ilmateade).

ML väliekraanid ja -kioskid

ML Novator on aastaid arendanud, testinud ja tootnud kliimakorpuseid välitingimustesse, mis on vastupidavad vandalismile ja disainitud rasketesse ilmastikutingimustesse. Viimase kuue aasta vältel on kõigi meie välikorpuste sisekliimat reguleerinud ja juhtinud meie endi poolt välja töötatud originaalne kliimakontroller ML C310.

ML väliekraanikorpused on laialt levinud Baltikumis, kuid neid kasutatakse ka näiteks raskete kliimatingimustega Norras ning kõrgete temperatuurierinevustega Slovakkias. Välikorpusele saab lisada ka puutefunktsiooni, muutes lahenduse tõeliselt interaktiivseks.

Suure heledusega ekraanid ei ole kasutusel ainult õues asuvates lahendustes. Lisaks turvalises ja välitingimustesse sobivas korpuses lahendustele kasutatakse neid ekraane ka sisetingimustes, eriti kui ekraan on vaateakna taga mis on suunatud õue.Õue suunatud vaataaknale paigaldatud ekraani teeb atraktiivseks oluliselt soodsam soetushind, kuna puudub vajadus ekraani otsese päikesevalguse eest kaitsta.

Vaateaknale paigaldatavad ekraanid jagunevad ühe- ja kahepoolseteks, sealjuures on kahepoolsel ekraanil õue suunatud külg suure heledusega ekraan ning seespool kuvab pilti tavaheledusega ekraan. Uue põlvkonna ekraanid on ka väga õhukesed, ühepoolsed ilma korpuseta alates 55 mm ning kahepoolne alates 70 mm.

Kalevi esinduspoodide vaateaknad

Eesti armastatud magusetootja Kalev kasutab esinduspoodides õue suunatud vaakeakende taga kõrge heledusega infoekraane, mis tutvustavad tootevalikut ning kutsuvad poodi külastama.

Infoekraanid raudteejaamades

esti Raudtee kasutab suure heledusega infoekraane välitingimustesse mõeldud vandalismile vastupidavaid kliimakorpustes rongide väljumisaegade kuvamiseks.

Kahepoolsed ekraanid LHV-s

Innovatiivne Eesti pank LHV kasutab kahepoolset ekraani, millest üks on suunatud läbi vaateakna tänavale ning teine pool kuvab infot kontorisse.

Täiendav info

Summary
Article Name
Paremini silmapaistvad ekraanid
Author
Description
Samsungi uued väliekraanid ML kioskites - mõjuv visuaal iga ilmaga.