Windows operatsioonisüsteemi autentsuse kleebis (COA) ML arvutitel on kaitstud kulumise ja lahtituleku vastu täiendava kaitsekleebisega.

Täiendav kaitse autentsuse kleebisele (COA)

Imre Jelle
ML tootmisjuht

Imre Jelle

Windows operatsioonisüsteemi autentsuse kleebis (COA) millel on aktiveerimiseks vajalik tootevõti on tehtud arvestusega, et see püsiks korpuse küljes ja säilitaks loetavuse. Samas on klientidel olnud probleeme servadest lahti tulnud või kuluma hakanud autentsuse kleebisega, eriti siis, kui arvutil hoitakse esemeid.

Sellise olukorra vältimiseks on Windows operatsioonisüsteemi autentsuse kleebis (COA) ML arvutitel kaitstud kulumise ja lahtituleku vastu täiendava kaitsekleebisega. Kaitsekleebis on mõeldud eelkõige selleks, et vältida tootevõtme kaotamist kas kleebise lahtituleku või tootevõtme mahakulumise läbi.

Miks on see oluline? Ilma tootevõtmeta ei ole võimalik Windows operatsioonisüsteemi aktiveerimine ja tootevõtme kaotuse korral pole seda võimalik saada arvuti müüjalt ega tootjalt. Autentsuse kleebisest ja tootevõtmest saab lähemalt lugeda meie blogi postitusest Microsoft Windows autentsusese kleebis (Certificate of Authenticity – COA) ja sellel olev info.

Allolevatel fotodel on näha Windows operatsioonisüsteemi autentsuse kleebis (COA) koos täiendava kaitsekleebisega ML arvuti korpusel (suurendamiseks klõpsi fotol):