Internetipoes on saadaval uuenenud puuteekraaniga tööstuslik arvuti ML 505.

tooteuuendus-puuteekraaniga-ML-505

Uuendused

Oleme juba aastaid tootnud niiskus- ja tolmukindlat puutetundliku ekraaniga tööstuslikku arvutit ML 505, mis on populaarseks osutunud ka väljaspool Eestit. Oleme toodet koostöös klientidega paremaks arenenud ning lisandunud on järgmised uuendused:

Puuteekraani diagonaal. Valikusse on lisandunud 43″ (109,2 cm) diagonaaliga puuteekraan ning nüüd saab puuteekraaniga kõik-ühes tööstuslikku arvutit ML 505 tellida 15″/22″/32″/43″ diagonaaliga.

PCAP puutesensorid. Läksime üle PCAP (Projected Capacitive) tehnoloogia puutesensoritele (v.a. 15″). Tänu sellele tehnoloogiale on puuteekraan ühel tasapinnal (zero-bezel) ja väga hea tundlikkusega ning seda saab kasutada ka näiteks kummikinnastega.

Liideste läbiviigud vastavalt vajadusele. Tellimise käigus saab määrata liidesed mis vajavad väljatoomist. Kõik väljatoodavad liidesed, s.h. USB, RS232 (COM), RJ45 (võrk) on kõrgendatud kaitsega välismõjude eest s.t. tolmu- ja niiskuskindlad ning sobivad kasutamiseks tööstuskeskkonnas s.h. toiduainetetööstuses.

Kuidas osta

Internetipoes saab uuenenud puuteekraaniga tööstuslikku arvutit / kioski ML 505 osta vaikimisi valikutega või konfigureerida oma vajadustele vastavaks.

Kuid teil on küsimusi või täpsustusi, võtke ühendust müügiosakonnaga: Helena Nielsen (edasimüüjad) ja Andres Pajula (lõppkasutajad).

Kasulikud lingid:

Summary
Article Name
Tooteuuendus! Puuteekraaniga tööstuslik arvuti ML 505
Author
Description
Internetipoes on saadaval uuenenud puuteekraaniga tööstuslik arvuti ML 505.