Juhised kuidas taastada rakendustarkvara Microsoft Office 2010 peale Windowsi “puhast” installi.

Antud juhised on neile, kes on aktiveerinud oma Microsoft Office 2010 tootevõtmekaardiga (Product Key Card) ning kellel puudub andmekandja (meedia) tarkvara taastamiseks. Vajadus tarkvara samasse arvutisse uuesti installeerimiseks tekib näiteks peale Windows operatsioonisüsteemi puhast paigaldamist.

Microsoft Office 2010 tootevõtmekaart (Product Key Card) on mõeldud arvutitele, millele on Microsoft Office 2010 tarkvara tootja poolt eelinstalleeritud ja mis on aktiveeritav arvuti kasutaja poolt (litsentsilepingu sõlmimine) ning millel puudub eraldi andmekandja (meedia).

Microsoft Office 2010 tootevõtmekaarti (Product Key Card) saab osta koos arvutiga või suvalisel ajal hiljem, nõudeks on tootja poolt eelinstalleeritud Microsoft Office 2010 olemasolu arvutis. Litsentsitingimuste kohaselt on tarkvara kasutamiseks ühel arvutil ning see ei ole edasi kantav s.t. et litsentsi ei saa kasutada mõnel teisel arvutil.

Microsoft Office 2010 listents on tootevõtmekaardiga (Product Key Card) aktiveerides oluliselt odavam kui nn karbiversiooni (sisaldab ka meediat tarkvaraga) korral. Käesoleval hetkel on näiteks tootevõtmekaardiga Office 2010 Home & Business ca 35% odavam kui karbiversioon.

Microsoft Office 2010 taastamine

Microsoft Office 2010 taastamine arvutisse hõlmab varukoopia (backup) allalaadimist Microsofti internetileheküljelt ning tarkvara installeerimist.

Tarkvara taastamiseks on vajalik:

  • Microsoft Office 2010 25-kohaline tootenumber tootevõtmekaardilt
  • internetiühendus

Kuidas tarkvara taastada:

  • Laadige alla Office 2010 varukoopia Microsoft-i internetilehelt (alternatiivina saate tellida tasuta DVD)
  • Allalaadimiseks on vaja sisestada 25-kohaline tootenumber ja valida keeleversioon
  • Installeerige tarkvara. Kui tarkvara on alla laetud, topeltklõpsake allalaetud faili ning järgige tarkvara installimiseks ja aktiveerimiseks ekraanil kuvatud juhiseid

Kasulikud lingid

Office 2010 varukoopia hankimine (eesti keeles)
Get a backup of Office 2010 (inglise keeles)
Microsoft Office 2010 varukoopiaga seotud korduma kippuvad küsimused (eesti keeles)