Internetipoe www.mlnovator.com valikusse on lisandunud uus toode: punkt LED ekraan.

LED-ekraan

Miks punkt LED ekraanid?

Välireklaam liigub järjest enam digitaalsete ekraanide suunas ning ka Eestis on viimasel aastal toimunud väiksemat tüüpi revolutsioon välimeedia tehnilistes lahendustes ning kõige levinumaks ekraanitüübiks on muutumas LED ekraanid. LED ekraanide eelisteks on paindlikkus ekraani suuruse valikul, erinevate ekraanitüüpide sobivus erinevatesse kasutustingimustesse, nende kestvuse pikaajalisus ning madalad hoolduskulud.

Toetudes oma pikaajaline kogemusele LCD ekraanide rendil ja müügil oleme lisanud oma tootevalikusse kõrge kvaliteediga ja kuluefektiivsed punkt LED ekraanid. Nüüdsest on meie tootevalikus reklaamsõnumite edastamiseks mõeldud kaasaegsed punkt LED ekraanid erinevate tehniliste omadustega nii sise kui välistingimustesse.

Samaaegselt punkt LED ekraanidega toome koos meie finantspartneritega turule ka nende ekraanide paindliku finantseerimise mis tähendab, et ettevõtted ei pea ekraanilahenduse soetamisel arvestama suurte investeeringutega vaid saavad sobiva ekraani osta või rentida kuumaksu põhiselt mis turunduseelarve kontekstis on äärmiselt mõistlik. Näiteks välitingimustesse mõeldud LED ekraanide kuumaksud algavad 350 eurost.

Hea teada! Punkt LED ekraanid

  • Punkt LED ekraanid on sobivad suuremate videoseinte ja ekraanilahenduste moodustamiseks.
  • Olles asendamatud välitingimustes, sobivad LED ekraanid ka sisetingimustes kuna nende resolutsioon liigub järjest lähemale tavapärasele LCD ekraanidele.
  • Hinnad algavad 960 eurot/m2 kohta. Iga projekt on erinev ja sõltub mitmest tegurist sealhulgas: asukoht, vaatamiskaugus ja suurus. Seellest tulenevalt on hinnad alati projektipõhised.
  • Juhtimine ja sisuhaldus toimub läbi kasutajasõbraliku veebiliidese olles funktsionaalne ning võimalusterohke.
  • LED ekraanid internetipoes
  • Küsimuste korral võta ühendus müügiosakonnaga telefonil 6 504 920 või e-posti aadressil myyk@mlnovator.com
Summary
Article Name
Uus toode! Punkt LED ekraanid
Author
Description
Internetipoe www.mlnovator.com valikusse on lisandunud uus toode: punkt LED ekraan.